fbpx
Skip to main content
Poznajmy się!
Poniżej znajdziesz kilka słów na mój temat. Trochę się poznamy, a to na pewno wpłynie pozytywnie na naszą współpracę.
Let’s get to know each other!
Below you will find a few words about us. We will get to know each other a little, and this will certainly have a positive impact on our cooperation.
Kilka słów o mnie…

Od zawsze byłam osobą, która kochała kreatywne wyzwania. Uwielbiałam wykonywać wszelakie prace plastyczne, “bawić się” w różnego rodzaju programach komputerowych, tworzyć prezentacje, fotografować, nagrywać i montować filmy, a także pisać różnego rodzaju teksty.

Nieraz przeszło mi przez myśl: “No dobra Mariola fajnie, ale co z tego przyda Ci się w przyszłości?

Co było dalej?

W 2017 odkryłam jedną z dziedzin marketingu, o kolejnej dowiedziałam się rok później i tak w 2018 roku rozpoczęłam studia na kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na specjalizacji e- marketing (natępnie e-handel)oraz pracę w krakowskiej agencji interaktywnej.

W pracy zajmowałam się m. in. projektowaniem różnego rodzaju stron internetowych, wprowadzaniem optymalizacji pod kątem zarówno użyteczności, jak i widoczności witryny w Google, zajmowałam się działaniami content marketingowymi, prowadziłam profile firm w Social Mediach i przeprowadzałam płatne kampanie reklamowe.

Jak widzisz, każda z moich dotychczasowych pasji jest przydatna w pracy, którą wykonuję. Dzięki temu ona również jest moją pasją i staram się ją wykonywać najlepiej, jak tylko potrafię.

Zachęcam do współpracy, podczas której stworzymy nowoczesny projekt strony internetowej:
  • zaprojektowanej zgodnie z Twoimi preferencjami,
  • przygotowanej z dbałością o każdy detal,
  • dostosowanej do przeglądania na różnych urządzeniach,
  • spełniającej aktualne przepisy prawa telekomunikacyjnego.
Zapewniam współpracę w miłej atmosferze, szybką realizację projektu strony internetowej, a także otwartość na różnego rodzaju sugestie.
Co mogę Ci zaoferować?

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zebrałam przez te wszystkie lata, wiem w jaki sposób stworzyć efektywną i funkcjonalną stronę internetową oraz jak zadbać o Twoją widoczność w internecie.

Współpraca z MT Webdesign z pewnością przyniesie Ci niejednego, zadowolonego Klienta!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem